HaYLaZFoR
Daha Kayıt Olmadın MI?
ŞİMDİ BİZE KATIL?
HaYLaZFoR
Daha Kayıt Olmadın MI?
ŞİMDİ BİZE KATIL?
HaYLaZFoR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesZiyaretçi DefteriKayıt OlGiriş yap

KOLAY YOLDAN RAPİD ŞİFRESİ ALMA

YazarMesaj
WoLtAgE

WoLtAgE

KOLAY YOLDAN RAPİD ŞİFRESİ ALMA Empty
MesajKonu: KOLAY YOLDAN RAPİD ŞİFRESİ ALMA   KOLAY YOLDAN RAPİD ŞİFRESİ ALMA I_icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 8:23 pm

Legal Yoldan Rapid Alalım

NOT: Alıntıdır arkadaşlar.bence herkezin işine yarayacaktır...

SADECE İNTERNETTEN PARA KAZANARAK BEDAVA RAPİDSHARE PREMIUM ÜYELİK ALABİLİRSİNİZ.BU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ KADAR ZOR DEĞİL.YAZIYI OKURSANIZ BANA HAK VERECEĞİNİZE EMİNİM...

1.Bölüm: Paypal Hesabı Alımı
Paypal Nedir? Yenir mi ,İçilir mi...

PayPal, internet üzerinden çalışan online bir ödeme sistemidir.
Bu sistem sayesinde basit bankacılık işlemleri yapılabilir; kredi kartı kullanmadan güvenli bir alışveriş yapmak, istenilen kişiye sadece bir e-posta aracılığıyla para yollamak gibi. PayPal şirketi, 2002 yılında eBay tarafından satın alınmıştır.

eBay:
Dünyadaki en büyük online satış sitelerinden biri.(Hatta En büyüğü diyebiliriz...)

Kaynak:Wikipedia

Kısa bir bilgi verdikten sonra artık işlemlere başlayabiliriz...

İlk olarak PayPal'ın sitesine giriyoruz...

www.paypal.com

(Siteye girmek için PayPal LİNKİNE tıklamanız yeterlidir.)

1. Sign Up yazısına tıklıyoruz.

2. Bu aşamada email adresi hariç bütün bilgileri sallayabilirsiniz.Ama e-mail adresini doğru yazın yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yöntemden yararlanamazsınız.

3. Bu aşamada karşınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.Pencerede üstteki PayPal logosuna tıklayın ve kayıdın 2. aşamasında kayıttan çıkınız.

4. Sonra kayıtta bildirmiş olduğunuz E-mail hesabınızı açın ve PayPal'dan size gelen mail ile PayPal hesabınızı aktive edin.PayPal hesabınıza sorunsuz giriş yapabiliyorsanız tamamdır...

2.Bölüm: İnternet Aracılığı İle Bedava Para Kazanma Vakti Geldi

"Peki bunu nasıl yapacağız" veya "Hersey bu kadar basit mi" dediğinizi duyar gibiyim.

Evet çok kolay ve ayrıca çok basit.Sadece biraz zaman isteyen bir iş o kadar ama çok değil...

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=yilan09

(Siteye girmek için linke tıklamanız yeterlidir.(hem bi yandan da bana yararınuız olur)

5-10 dk'da 27$
Hiç bu kadar çabuk para kazandıran bir site görmedim ,Parayıda garanti veriyorlar.Neyse yapılacaklara geri dönelim...

karşınıza gelecek sayfada sağ üst köşede create free acount yazan yere tıklayın we:

Username: Kullanıcı adınız.
Password: 7 ila 15 arası karakterli şifreniz.
First name: Adınız.
Last name: Soyadınız.
Gender: Erkekler için Male, bayanlar için Female'i seçeceksiniz.
Email Address: Kendi e-mail adresiniz.(Paypal'a üye olduğunuz adresle aynı olsun.Hem 2 adresle uğraşmak zorunda kalmazsınız.)
ve en son gördüğünüz kutucuğun içine resimde görülen karakterleri girip Create Free Account butonuna tıklayınız...

2. Kayıt olduktan sonra aşşağıda üzerinde 4$ ,6$ ve bazı yazılar bulunan linklere tıklayın ,"Start Survey" butonuna tıkladıktan sonra,

"Click For Web Site 1" yazısına tıklayıp siteye bir göz atın

Alttaki Boşluğa good site ,really this is very nice ,great site ,very very nice gibi ifadeler yazın

"Click For Web Site 2" içinde aynılarını yapın ,ve 4$'ınız hazır...

Tüm Survey linklerinede aynısını yaptıktan sonra...

27$'ınız Hazır Olacak ,75$ olduğu zaman(3 kere aynı islemleri yaptıktan sonra paranız hazır)

"Reedem Money"e Tıklayıp PayPal hesabına paranızı aktarın...

Arkadaşlar zaten üye olunca linklere tıklayarak oraları yazıp doldurursanız isterseniz sallayın kafadan 27$ oluyor...

Sizin referansınızdan üye olan 1 kişi için kazanacağınız parada 1.25$'dır.Bence hiçte az değil.

75$'ı tamamlayınca parayı PayPal üyeliğinize yatırabilirsiniz ,sitenin PayPal desteği var...

Artık gerisi size kalmış.Paypal hesabınızla kendinize bir RapidShare Premium hesap alabilirsiniz...

Yapacaklarınız tamamen kendi sorumluluğunuzdadır.Eğer bir sorunla karşılaşırsanız beni veya blogcu yönetimini suçlamak için aramayınız.Ben yeterince açık bir şekilde anlattığıma inanıyorum.

Kolay Gelsin Wink ...

KOLAY YOLDAN RAPİD ŞİFRESİ ALMA
1 sayfadaki 1 sayfası